Zmiany, zmiany, zmiany… Ale czy na pewno???

Cześć!

Jestem Kamil i niedługo moje życie podobno wywróci się do góry nogami… Ale czy na pewno?

Ten punkt zwrotny jaki wkrótce nastąpi to narodziny mojej córki. Pierwszego dziecka. Obiegowa opinia głosi, że to wydarzenie całkowicie zmienia życie rodziców. Cóż. Przekonamy się jak jest naprawdę. Stąd też ten blog.

W sieci mamy wiele stron/blogów o tematyce biegowej. Ale analizując ten natłok internetowej twórczości doszedłem do wniosku, że jest miejsce na coś co pokaże ten temat przez pryzmat ojcostwa. Oczywiście nie zabraknie też wpisów bardziej standardowych. O moich treningach, startach, itp. Ale będę starał się pokazywać jak to jest łączyć ten nowy dla mnie element życia jakim będzie ojcostwo z bieganiem właśnie.

Pomysł może wydawać się dziwny. Ale do tej pory moje życie obracało się wokół pracy, bycia mężem, synem i ostatnio właśnie biegania. Ostatnio czyli od jakichś dwóch lat. I ciekawi mnie niezmiernie, czy uda mi się pogodzić dotychczasowe obowiązki z byciem tatą.

Moje zmagania, przemyślenia publikował będę tutaj. Tak więc zapraszam was na mojego bloga Tata-Biega.pl i zachęcam do lektury.

Dodaj komentarz